RESULTATER NM I LYNSJAKK  
             
  Direkte finale i klasse junior og klasse 5      
  Øvrige klasser spilte forgrupper og finaler    
             
Plass Mester Poeng   Plass Junior Poeng
1 GM Simen Agdestein 5,5   1 Ørnulf Stubberud 14,5
2 FM Kjetil Stokke 5,0   2 Inge Sandstad Skrondal 13,0
3 IM Jon Ludvig Hammer 4,0   3 Johannes L Kvisla 13,0
4 GM Einar Gausel 4,0   4 Joachim Thomassen 12,5
5 IM Frode Elsness 3,5   5 Øystein B Fossum 12,0
6 IM Øystein Hole 3,5   6 Anders G Hagen 12,0
7 Andreas Moen 2,0   7 Askil Bryn 11,5
8 Håkon Bentsen 0,5   8 Mats Bergvoll 11,0
             
             
Plass Kadett Poeng   Plass Lilleputt Poeng
1 Lasse Ø Løvik 5,0   1 Jon Fredrik Åsvang 7,0
2 Jon Kristian Haar 5,0   2 Odd Martin Guttulsrud 4,5
3 Katrine Tjølsen 4,5   3 Pål A Hansen 4,0
4 Benjamin Arvola 4,0   4 Tor Botheim 3,5
5 Kristoffer Madland 3,5   5 Anders Hobber 3,5
6 Dan Doan Trinh Anh 3,0   6 Markus Moripen 2,5
7 Joachim B Nilsen 2,5   7 Åsmund Neubauer 2,0
8 Øystein Aagedal Skage 0,5   8 Sigve Haugsdal 1,0
             
             
Plass Miniputt Poeng   Plass Senior Poeng
1 Peter Flermoen 6,0   1 Ragnar Hoen 7,0
2 Hennig Tjøita 4,5   2 Per Ofstad 5,0
3 Andreas Jansen 4,0   3 Jan Spillum 5,0
4 Kristian Stuvik Holm 3,5   4 Aage Mella 3,5
5 Reid Friberg 3,5   5 Arne Mannerud 2,5
6 Jakob O Grande 2,5   6 Odd Andersen 2,0
7 Holger K Thordal 2,5   7 Øyvind Weberg 1,5
8 Vegard Kanages Anda 1,5   8 Øyvind Gabrielsen 1,5
             
             
Plass Klasse 1 Poeng   Plass Klasse 2 Poeng
1 Thomas Bryn 5,0   1 Timo Normi 5,0
2 Hans Arild Runde 4,5   2 Erlind Skjelstad 4,0
3 Kjell Arne Lilleløkken 4,5   3 Jan Jotun 4,0
4 Pål Agdestein 4,5   4 Knut Engli 3,5
5 Terje Torgersen 3,0   5 Daniel Snerthammer 3,0
6 Jørn Snellingen 3,0   6 Jon Gunnar Tufta 3,0
7 Roar Nakken 2,0   7 Henning Pettersen 3,0
8 Jan Elvebakk 1,5   8 Anders Wågø 2,5
             
             
Plass Klasse 3 Poeng   Plass Klasse 4 Poeng
1 Kjetil Sangen 5,5   1 Alexander Berezhin 5,0
2 Bård Fadnes 5,0   2 Alexander Støle 4,5
3 Odd Ristesund 5,0   3 Hans Joachim Aadland 4,0
4 Audun Sele 4,0   4 Jan I Stava 4,0
5 Helge Antonsen 3,0   5 Bjørn N Dybvik 4,0
6 Anders S Jensen 2,5   6 Roy Lilleby 3,5
7 Trond Jacobsen 2,0   7 Jonar Lensebakken 2,5
8 Anders Sørjordet 1,0   8 Ingeborg Marie Nyland 0,5
             
             
Plass Klasse 5 Poeng        
1 Erik Heesbråten 18,0        
2 Tom Jøran Rønning 17,0        
3 Asbjørn Hjørnevik 15,0        
4 Steinar Leite 15,0        
5 Ruben Kristiansen 14,0        
6 Erling Engh 12,0        
7 Håvard Barane 12,0        
8 Tom Steinskog 10,5        
9 Marius Johansson 10,5